ACTIPOL Fosfi Active PK 51-9 20L

  • Waga: 20.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ARKOP
Cena: 309,00zł
Brak towaru w magazynie

 

 

 ACTIPOL Fosfi Active PK 51-9 

  Nawóz WE

Składniki pokarmowe % [m/v]

Fosfi Activ PK 51-9

Fosfor (P2O5) rozpuszczalny w wodzie

Potas (K2O) rozpuszczalny w wodzie

51,0

9,0

  

  

 

 

 

Charakterystyka i zasady działania

Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania pozakorzeniowego w formie oprysku lub przez zraszacze systemów nawadniających. Fosfi Activ może być stosowany w formie samodzielnego roztworu wodnego lub wraz z mocznikiem, Siarczanem Magnezu Jednowodnym, a także odpowiednimi pestycydami (w dolnej zalecanej przez producenta dawce).

Nawóz do pozakorzeniowego dokarmiania upraw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych w skład którego wchodzą najwyższej jakości makroskładniki – (azot) fosfor i potas, przy czym fosfor występuje w unikalnej fosforynowej formie, która stymuluje tworzenie naturalnych związków odpornościowych roślin – fitoaleksyn, poprawia funkcjonowanie i wzrost roślin w warunkach stresowych, jak również zmniejsza podatność roślin na choroby wywoływane przez grzyby.

 

 

 

  

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 


Podobne