ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

ADENGO 315SC 0.5L

Waga: 1.00 KG
Producent: BAYER
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 242,50 zł

Adengo 315 SC

jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Stosowany doglebowo lub krótko po wschodach rośliny uprawnej, przeznaczony do zwalczania chwastów prosowatych (chwastnica, włośnice) i jednorocznych chwastów dwuliściennych w uprawie kukurydzy. Zawiera 2 wzajemnie uzupełniające się substancje aktywne z różnych grup chemicznych.

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.

 

 

ADENGO 315 SC - stosowanie
Zastosowanie:
  • Preparat można stosować przed wschodami lub krótko po wschodach rośliny uprawnej ( max do 2 liści kukurydzy). Dobre uwilgotnienie gleby sprzyja wysokiej aktywności środka w glebie oraz pozwala na utrzymanie jego aktywności w możliwie długim okresie czasu.
Stosowanie produktu:
Kukurydza
Dawka Zalecana dawka: 0,33 - 0,44 l/ha
. Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha
. Zalecane opryskiwanie śreniokropliste.
Termin stosowania Rośliny kukurydzy opryskiwać:
-po siewie ale przed wschodami
- po wschodach, w fazie 1-2liści.

Preparat stosować jeden raz w sezonie.
Rośliny następcze Środek rozkłada się w glebie w ciągu okresu wegetacji nie stwarzając zagrożenie dla roślin uprawianych następczo. Po zbiorach kukurydzy odchwaszczanej środkiem w warunkach normalnego przebiegu wegetacji można uprawiać wszystkie rośliny. W przypadku konieczności wcześniejszego zaorania kukurydzy (w wyniku uszkodzenia roślin przez przymrozki, choroby lub szkodniki), na tym samym polu po wykonaniu orki na głębokość 20 cm można uprawiać jedynie kukurydzę.

KUKURYDZA

  • Chwastobójczy

 

Koszty dostawy:

 Przesyłki powyżej 60 kg ->Sprawdź koszt

 

Metody płatności:

Monitorowanie przesyłki: 

 

 


Zobacz także


Podobne