AFIK ZAPOBIEGA CHOROBOM GRZYBOWYM 750ML

  • Waga: 0.80 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BEST PEST
Cena: 15,00zł

 


AFIK ZAPOBIEGA CHOROBOM GRZYBOWYM 750ML
Przeznaczony do zapobiegania chorobom grzybowym

 

Preparat w formie atomizera, gotowy do użycia wykazuje wysoką skuteczność w zabezpieczeniu róż przed infekcją mączniaka prawdziwego.

 

Sposób użycia produktu:

  • Opryskiwać dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtórzyć po 7 – 14 dni dniach, a w przypadku zapobiegania chorobom grzybowym po 7 dniach

 

Przed zastosowaniem preparatu na rośliny, na każdej uprawie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie nastąpiły objawy uszkodzenia rośliny.
Nie stosować częściej niż raz w tygodniu.
Preparat stosować po wystąpieniu pierwszych szkodników lub zauważeniu śladów choroby.
Zabieg wykonywać wcześnie rano lub późnym wieczorem tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie bezdeszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie.

 

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Zobacz także


Podobne