BANDUR 600SC 1L

  • Waga: 1.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BAYER
Cena: 106,90zł

 


BANDUR 600SC 1L

Przeznaczony do zwalczania chwastów

 

Bandur to herbicyd o zastosowaniu doglebowym, który zaraz po aplikacji tworzy jednolitą powłokę. Herbicyd pobierany jest poprzez liścienie oraz koleoptyl chwastów. Najlepiej działa na chwasty w trakcie ich kiełkowania i wschodów, gdy chwasty znajdują się w fazie liścieni. Środek pozostaje aktywny przez 2-3 miesiące po zabiegu, co powoduje zwalczanie zachwaszczenia wtórnego. 
Bandurem, należy równomiernie pokryć glebe, a także odpowiednio ją przygotować, przed planowanym zabiegiem. Nierównomierne pokrycie oraz złe przygotowanie powierzchni gleby może obniżyć skuteczność działania środka. Na glebach gliniastych i piaszczystych środek można stosować przed i po wschodach rośliny uprawnej, a na glebach organicznych tylko po wykiełkowaniu rośliny uprawnej. 

 

Zawartość substancji czynnych:

  • aklonifen (związek z grupy dwufenyloeterów) – 600 g/l (49,59%).

     


Działanie produktu na chwasty:

 


 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Podobne