BIOPOLIN 1l

  • Waga: 1.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent:
Cena: 106,50zł
Brak towaru w magazynie

 

BIOPOLIN 1L

 

Biopolin Atraktant dla pszczół, poprawia zapylanie kwiatów. Koncentrat w postaci zawiesiny mikrokapsuł, do rozcieńcznia w wodzie.
Kwiaty roślin traktowanych preparatem Biopolin są chętniej i częsciej odwiedzane przez pszczoły i inne owady zapylające przyczynia się do lepszego zapylania i w konsekwencji istotnego wzrostu jakości i wielkości plonu. Polecany do stosowania w uprawach sadowniczych oraz w rzepaku. Preparat zawiera kompozycję różnych substancji pochodzenia naturalnego lub identycznych z nimi, które zmieszane ze sobą posiadają udowodnione, silne właściwosci przywabiania pszczół i innych owadów zapylających.

 

 

Skład produktu:

mieszanina związków terpenowych, terpenoidowych oraz polisacharydowych, substancje pomocnicze, głównie pochodzenia naturalnego

 

 

   

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne