ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

HUMUS ACTIVE papka 20 L

Waga: 28.00 KG
Producent: EKODARPOL
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 95,00 zł

 

Humus Active Przeznaczony do wszelkich roślin w uprawach wielkotowarowych, polowych, sadowniczych i pod słonami, jak również w parkach i terenach zieleni. Powoduje znakomite efekty wzrostowe zarówno w uprawach ekologicznych jak i tradycyjnych. HUMUS ACTIVE zastosowany doglebowo istotnie zwiększa jej pojemność wodną i sorpcyjną. Pielęgnując rośliny HUMUSEM ACTIVE zmniejszamy ryzyko chorób cywilizacyjnych.

 
W 1 ml. HUMUS ACTIVE zawiera:

• miliardy PM-ów Pozytywnych Mikroorganizmów pochodzących z uszlachetnionego przez dżdżownice kalifornijskie obornika zwierząt kopytnych z nieintensywnych gospodarstw rolnych. PM-y asymilują azot z powietrza (bakterie Azotobakter) i uwalniają uwiązane w glebie składniki pokarmowe takie jak azot (bakterie fotosyntetyzujące) oraz potas, fosfor i mikroelementy (bakterie promieniowe). PM-y powodują rozwój mikory

zy co jest niezbędne do prawidłowego rozwoju systemu korzeniowego. PM-y szybko 

 

rozkładają resztki organiczne (liście, łodygi, komposty i inne) dostarczając składniki pokarmowe oraz próchnicę pokarmową. Szybki rozkład materii organicznej oraz dominacja PM-ów znacznie ogranicza rozwój patogenów wywołujących choroby roślin, rozwój chorób grzybowych.

• miliardy koloidów TAP-Trwałej Aktywnej Próchnicy wraz z próchnicą pokarmową o powierzchni zbiorowej nawet 1000 m2, która jest niezbędna do trwałego rozwoju PM-ów. Dzięki temu gleba pulchnieje i znacznie zwiększa swoją pojemność wodną i sorpcyjną.

 

HUMUS ACTIVE UNIWERSALNY- EKOLOGICZNY UŻYŹNIACZ GLEBOWY

 

                     

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

 

TERMINY STOSOWANIA:
Wiosną – pogłównie od chwili gdy gleba osiągnie temperaturę powyżej 5°C do końca maja. Można stosować po wschodach roślin.
Jesienią – po zbiorach do połowy listopada pod warunkiem, że temperatura gleby nie jest niższa niż 5°C. Można stosować po wschodach roślin.

 

Koszty dostawy:

 Przesyłki powyżej 60 kg ->Sprawdź koszt

 

Metody płatności:

Monitorowanie przesyłki: 

 

 


Podobne