KOMAROPREN PBO 50ML

  • Waga: 0.05 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BEST PEST
Cena: 24,00zł

 

 

KOMAROPREN PBO 50ML

Preparat w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie. Przeznaczony do zwalczania dorosłych form komarów wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów, np. na terenach popowodziowych, w ogrodach, parkach metodą opryskiwania.

 

Zawartość substancji czynnych:

Etofenproks - 100 g/ l
Butotlenek piperonylu/ PBO – 200 g/ l

 

Sposób użycia:

Opryskiwanie:

Stosować ciecz roboczą w stężeniu 1% (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć w 5 l wody, dokładnie wymieszać). Opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian, altany, zarośla w ogrodzie i wokół ogrodzenia  posesji (tworząc w ten sposób "barierę insektycydową"). Produktbest KOMAROPREN PBO nanieść równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania. Nie opryskiwać miejsc z pożytkami dla pszczół i roślinami uprawnymi przeznaczonymi do spożycia lub na pasze.

Zamgławianie:

Sporządzić ciecz roboczą: dokładnie wymieszać 1 l preparatu z 2 l wody i 1 l nośnika. Stosować 4 litry cieczy roboczej/ha. Zaleca się wykonanie zabiegu metodą "gorącej mgły" z użyciem specjalistycznego sprzętu umożliwiającego wytworzenie kropli o wartości średniej średnicy objętościowej (VMD) od 5 do 25 um. Produkt rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania.

Uwaga! Zabiegi powinien być wykonany przy spokojnej, bezwietrznej pogodzie, najlepiej wczesnym rankiem lub przed wieczorem, w porach wzmożonej aktywności komarów.

 

przeznaczenie: zwalczanie komarów

dostępne opakowania: 50 ml

 

 


Podobne