LINUREX 500SC 1L

  • Waga: 1.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ADAMA
Cena: 150,00zł
Brak towaru w magazynie

 

 

LINUREX 500 SC

WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY 3 grudnia 2017 

Linurex 500 sc jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistne, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych w kukurydzy, ziemniaku, marchwi, pietruszce, selerze, grochu jadalnym. Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych i ręcznych.

 

Zawartość substancji czynnej:

linuron (związek z grupy pochodnych mocznika) - 500 g w 1 l środka (42,27%).

 

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Środek pobierany jest przez korzenie i liście chwastów. Najskuteczniej działa na chwasty od wschodów do fazy 6 liści. Zastosowany w późniejszych fazach rozwojowych chwastów niszczy je mniej skutecznie.

Chwasty wrażliwe np.: tasznik pospolity, komosa biała, iglica pospolita, żółtlica drobnokwiatowa, niezapominajka polna, rdest plamisty, gorczyca polna, sporek polny, gwiazdnica pospolita, tobołki polne, pokrzywa żegawka, wyka ptasia.

Chwasty średnio wrażliwe np.: fiołek polny, rdest powojowy, rdest ptasi, szarłat szorstki, maruna bezwonna.

Chwasty średnio odporne np.: chwastnica jednostronna.

Chwasty odporne np.: jasnota różowa, przytulia czepna, włośnica zielona.

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne