NAWÓZ NATURALNY ASTVIT 0,5 L (Storczyk) (Cert. Eko NE/128/2010)

  • Waga: 0.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ASTVIT
Cena: 6,50zł

 

 

 

NAWÓZ NATURALNY ASTVIT 0,5L STORCZYK

Przeznaczony do pielęgnacji Orchidei i Storczyków.

 

Astvit to ekologiczny nawóz uniwersalny, w 100 % naturalny, przeznaczony do pielęgnacji orchidei oraz storczyków. Nawóz zawiera wszystkie makroskładniki i mikroelementy łatwo przyswajalne przez każdą roślinę, jak również dla kwiatów z rodziny orchidaceae. Dzieki zastosowaniu nawozu Actvit Storczyk, roślina jest sztywniejsza, a także ma możliwości przetrwania w trudniejszych warunkach, do których należy brak wody i krótki czas naświetlenia. Nawozem naturalnym Astvit można nawozic rośliny przez cały rok utrzymując roślinę w pełnej kondycji i kwiatostanie. Stosując regularne dokarmianie nawozem, roślina jest zabezpieczona przed szkodnikami takimi jak Czerwce, Przędziorki i inne oraz przed chorobami grzybowymi. Pielęgnując rośliny Nawozem Naturalnym Astvit nie ma potrzeby stosowania innych nawozów oraz chemicznych środków ochrony roślin.

 

Cechy stosowania nawozu Astvit:

  • Ekologiczny nawóz uniwersalny, doskonały do kwiatów z rodziny orchidaceae;
  • Utrzymuje roślinę w pełnej kondycji przez cały rok;
  • Zawiera wszystkie mikroskładniki i mikroelementy;
  • Leczy, dokarmia i uodparnia rośliny;

Stosowanie produktu: 

  • Zaleca się zanurzyć raz w tygodniu na jedną godzinę całą doniczkę z podłożem z kory w roztworze z Astvitu zgodnie z instrukcją na opakowaniu.
  • Rośliny z innym podłożem podlewamy umiarkowanie 1 raz w tygodniu miękką wodą, pozwalając na lekkie podeschnięcie podłoża przed kolejnym podlaniem, nie doprowadzając do przelania.

Jeżeli został użyty nawozów mineralny, wtedy należy przed zastosowaniem Astvitu moczyć storczyka raz w tygodniu przez 1 godzinę w samej wodzie, co wykonujemy w okresie 2-3 tygodni w celu wypłukania pozostałości nawozu mineralnego, następnie należy regularnie moczyć go w roztworze nawozowym Astvit.

  • Drugi sposób: 1 raz w miesiącu posypać po 1 łyżeczce od herbaty Astvitu w proszku do doniczki (tak jak sypie się sól), następnie w ciągu tygodnia zraszać tylko wodą opryskując do doniczki - sposób ten zalecany szczególnie, gdy mamy więcej storczyków. Światło i stanowisko - trzymamy roślinę z dala od pełnego słońca. 

 

 

Produkt posiada Certyfikat Ekologiczny: (Cert. Eko NE/128/2010).

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Podobne