PROPAL HERKULES S 300ML

  • Waga: 0.30 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent:
Cena: 12,60zł

 

PROPAL HERKULES S 300ML
Przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających.


Propal Herkules, to aerolozowany preparat owadobójczy przeznaczony do zwalczania w pomieszczeniach wszelkich owadów biegających, jak np. karaluchy, prusaki, pchły, pluskwy, mrówki faraona, rybiki cukrowe, korniki itp. Zwalcza skutecznie także owady latające (muchy, komary i inne).
Pojemnik wyposażony jest w specjalną rurkę przedłużającą, szczególnie przydatną do stosowania preparatu w miejscach trudno dostępnych (np. przy tępieniu os w gniazdach). W 1 litrze środka zawarte jest 3,4 g (0,4 %) Neopynaminy Forte i 10,2 g (1,2 %) Cyphenotryny. Preparat wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe.Zawartość substancji czynnej:

  • neopynamina forte stężenie: 3,4 g/l (0,4%), Numer CAS 1166-46-7  
  • cyfenotryna stężenie10,2 g/l (1,2%) Numer CAS 39515-40-7 

 


Stosowanie Propal Herkules:

  • Przed użyciem produkt należy wstrząsnąć oraz zdjąć kapturek ochronny. Stosować oprysk w formie bariery 10-20 cm w sąsiedztwie miejsc zainfestowanych, w taki sposób, aby owady przebiegając zmuszone były do zetknięcia się z preparatem pozostającym na opryskanej powierzchni. Po zabiegu pomieszczenie należy przewietrzyć.

 

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Podobne