0,00zł
DO RABATU NA WYSYŁKĘ: 1000zł


Regulator ciśnienia do wartości 1.0 bar. Przyłącze gw/gz 3/4.
Urządzenie, które montuje się w instalacji nawodnieniowej redukujące i stabilizujące ciśnienie na wyjściu z sieci. Zazwyczaj ciśnienie wejściowe jest zbyt wysokie lub zmienne stanowiąc zagrożenie dla możliwości prawidłowego działania instalacji. Urządzenie to umożliwia ustabilizowanie ciśnienia wyjściowego.
Działąnie regulatora oparte jest na wbudowanych membranach powodujących uzyskanie maksymalnego cisnienia 1 bar przy wyjściu. Urzadzenie jest niezbedne dla zachowania bezpieczeństwa i prawodłowego dizałania infrastruktury nawonieniowej.
Sposób zamontowania jest bardzo prosty i intuicyjny. Regulator na swojej obudowie posiada strzałkę kierunkową, dzieki czemu urzytkowniuk ma pewność oraz wskazówkę jak prawidłowo zamontować urządzenie. Woda musi przepływać z gwontu wewnętrznego w kierunku gwintu zewnętrznego o średnicy 3/4".
Urządzenie gwarantuje uzskanie maxymalnego ciśninia w układzie o wartości 1 bar.
Ich rozmiary są znormalizowane i można je wykorzystywać do wszystkich standardowych elementów.
1 szt
foliopak 10 szt
karton 350 szt
Waga: 0.10 KG
#15978