0,00 zł
DO RABATU NA WYSYŁKĘ: 1000 zł
Rękawice robocze ochronne nylonowe powlekane poliuretanem Poliurex w rozmiarze 7 to uniwersalne rękawice do prac wymagających precyzji i dobrego „czucia” narzędzia.
Wykonane są z elastycznej dzianiny nylonowej, a część chwytna została powleczona gładkim poliuretanem (PU). Dzięki temu zapewniają pewny chwyt, wysoką manualność oraz bardzo dobre dopasowanie do dłoni. Na zdjęciu widoczne są jasne rękawice z elastycznym ściągaczem przy nadgarstku; każda para jest pakowana indywidualnie, co ułatwia ekspozycję i przechowywanie.
Rękawice sprawdzają się podczas ogólnych prac mechanicznych, gdzie liczy się dokładność ruchów i ochrona przed przetarciami. Powleczenie PU ogranicza przenikanie zabrudzeń, a jednocześnie nie pogarsza wentylacji i komfortu użytkowania przez dłuższy czas. Zwiększona odporność na ścieranie i rozdarcie przedłuża trwałość produktu, natomiast wysoka elastyczność materiału minimalizuje ryzyko nadmiernego rozciągania w trakcie pracy. Model rekomendowany do zadań montażowych, sortowniczych i innych prac wymagających delikatnego, pewnego chwytu.
Waga: 0.10 KG
#13190