ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

SALETRZAK 5KG

Waga: 5.00 KG
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 16,00 zł

SALETRZAK 5KG

 

Saletrzak uniwersalny nawóz granulowany przeznaczony do nawożenia przedsiewnego oraz pogłównego. Saletrzak może być stosowany pod wszystkie uprawy roślinne, na wszystkie rodzaje gleb. W przypadku stosowania pogłównie, nawóz należy przykryć warstwą gleby w celu uniknięcia strat azotu.
Uzupełnia niedobory azotu i magnezu, które najczęściej występują w fazie intensywnego wzrostu roślin. 
Nawóz pozytywnie wpływa na poprawę wielkości i jakości plonu, przedłużenie okresu wegetacji oraz na wzrost masy nadziemnej części rośliny. 

 

 

Składniki pokarmowe:

- 27% azotu całkowitego (N), w tym:
13,5% azotu azotanowego, 13,5% azotu amonowego, 4,0% tlenku magnezu całkowitego (MgO)

 

 

   

 

 Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych