ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

STACJA DOZOWANIA 3'' Z FILTREM DYSKOWYM dozownik nawozów

Waga: 60.00 KG
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 2100,00 zł 2500,00 zł

Stacja filtrująco-dozująca do systemów nawodnieniowych.

 

Stacja filtrująco-dozująca na mobilnym stojaku pozwala na szybkie przemieszczanie między sekcjami oraz na bezpośrednie przyłączanie do źródła wody i wodociągu doprowadzającego wodę w nawodnieniach. 

Stacja wyposażona jest w filtr dyskowy, który sprawnie i efektywnie oczyszcza wodę z zanieczyszczeń stałych. Składa się z dwóch elementów-bazy oraz wkładu filtrującego. Obudowa wykonana jest z plastiku odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Wkład filtrowy zbudowany jest z cienkich warstw dysków nałożonych jeden na drugim na rozkręcany ruszt.

Zastosowanie w stacji zwężki inżektorowej umożliwia wprowadzenie do układu nawozów płynnych oraz sypkich całkowicie rozpuszczalnych w wodzie. Po ich rozcieńczeniu lub rozpuszczeniu uzyskuje się roztwór podstawowy pobierany przez dozownik, który łącząc się z wodą tworzy pożywkę docierającą do roślin przez system nawodnieniowy.

 

Specyfikacja:

- przyłącze wyjściowe 75mm,

- filtr dyskowy 3'',

- zwężka inżektorowa 1 1/2'',

- kran 3/4'',

- manometry.

 

 

 

 

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych