STARANE 260EW 250ML TARGET CHWASTY NA TRAWNIKACH

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 0.30 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TARGET
Cena: 51,00zł

 


STARANE 260EW CHWASTY NA TRAWNIKACH
Przeznaczony do zwalczania chwastów w trawniku

 

Starane 260 EW chwasty na trawnikach jest środkiem chwastobójczym w postaci emulsji olejowej w wodzie. Stosowany w celu zwalczenia chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach czy polach golfowych. Preparat stosuje się przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i polowych.
 


Działanie Starane 260EW chwasty na trawnikach

Produkt nie zwalcza liści chwastów. Preparat przemieszcza się od korzeni wrażliwych gatunków, niszczy część nadziemną i system korzeniowy. Substancje aktywne w nim zawarte wnikają poprzez liście. Wystarczy jedna godzina aby środek był w pełni pobrany i przemieszczał się po całej roślinie. Skutecznie niszczy chwasty w przeciągu 3-4 tygodni.


Substancja aktywna:

  • fluroksypyr 40 g/l (3,66%);

  • chlopyralid 20 g/l (1,83%); 

  • MCPA 200 g/l (18,34%).Stosowanie preparatu:

Środek jest stosowany głównie na: babkę lancetowatą, babkę zwyczajną, gwiazdnicę pospolitą, koniczynę białą, marunę bezwonną, mniszka pospolitego, przytulię czepną, stokrotkę pospolitą, niezapominajkę polną oraz szczaw tępolistny. Zaleca się dawkę 30-40 ml w 2-3 l wody na 100 m2. Jedynie na babkę lancetowatą należy zastosować dawkę 4 l/ha. Stosować od maja do sierpnia.

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Podobne


Zobacz także