SUMIN NAWÓZ DO MAGNOLII 1 KG

  • Waga: 1.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: SUMIN
Cena: 9,50zł
Brak towaru w magazynie

 

SUMIN NAWÓZ DO MAGNOLII 1 KG

 

Wysokiej jakości specjalistyczny nawóz do nawożenia magnolii, o optymalnie dobranych proporcjach makro i mikroskładników zapewniają prawidłowe odżywienie roślin, co zapewnia regularne i obfite kwitnienie magnolii.

Dzięki wysokiej zawartości azotu w formie amonowej i żelaza nawóz wykazuje właściwości zakwaszające glebę - jej pH powinno wynosić 5,5-6,0.

Wysoka zawartość mikroskładników, a w tym podwyższona ilość żelaza w nawozie zapobiega występowaniu chlorozy (żółknięcia liści).

Optymalna zawartość mikroskładników oraz regularne stosowanie nawozu zapewnia soczystą zieleń liści, silne przyrosty pędów, grube i liczne pąki kwiatowe oraz odporność na przemarzanie. Nie zbryla się i nie pyli, łatwy do równomiernego wysiania, gdyż jest granulowany metodą kompaktową. 

Każda granulka zawiera deklarowane składniki pokarmowe - zapewnia to równomierne ich rozmieszczenie na powierzchni gleby.

 

 

 

Nie przekraczać zalecanych dawek. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. 


Podobne