SUMIN KLEJ ENTOMOLOGICZNY 5L

  • Waga: 5.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent:
Cena: 154,00zł

 

SUMIN KLEJ ENTOMOLOGICZNY 5L  

Klej ekologiczny przeznaczony jest do czysto mechanicznego zwalczania owadów latających oraz biegających w ochronie roślin oraz w higienie sanitarnej.

Forma produktu umożliwia samodzielne wykonanie skutecznych, estetycznych pułapek odpowiednio do zwalczanych owadów. Można je stosować w miejscach chronionych takich jak tarasy, ogródki, pomieszczenia lub do ochrony roślin przed szkodnikami.

Klej Entomologiczny nie ulega wysychaniu z upływem czasu i zachowuje swoją skuteczność nawet w przypadku ekspozycji na czynniki atmosferyczne. Produkt z uwagi na swoje uniwersalne zastosowanie jest idealną alternatywą dla arkuszy kleistych, taśm lepnych, płytek owadobójczych, lepów na muchy, pułapek sygnalizacyjnych.

Sprawdza się szczególnie w miejscach gdzie stosowanie tradycyjnych środków owadobójczych byłoby niebezpieczne a nawet zabronione. Po zastosowaniu odparowuje zawarty w kleju rozpuszczalnik co powoduje, że produkt staje się całkowicie nietoksyczny. Substancja bezbarwna.

SUMIN KLEJ ENTOMOLOGICZNY jest w 100% ekologiczny, skuteczny i uniwesalny.

 

 


 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Podobne