SUMIN NAWÓZ DO IGLAKÓW JESIENNY 10KG OPTYMALNY SKŁAD

  • Waga: 10.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: SUMIN
Cena: 55,00zł

 

SUMIN NAWÓZ DO IGLAKÓW JESIENNY 10KG OPTYMALNY SKŁAD

Odporność na przemarzanie i inne czynniki stresowe

 

Posypowy nawóz granulowany przeznaczony do nawożenia roślin iglastych w okresie jesiennym. Nawóz zawiera większą dawkę fosforu i potasu oraz szybko przyswajalny magnez, które decydują o prawidłowym działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny. Duża zawartość fosforu i potasu umożliwia właściwy rozwój roślin iglastych w okresie jesiennym, pozwala uniknąć to przeazotowania oraz przygotowanie systemu korzeniowego do zimy. Produkt występuje w formie granulowanej, dzięki temu nie zbryla się i nie pyli, tym samym jest łatwy do równomiernego wysiania.
 

Nawóz przeznaczony jest do stosowania w uprwach amatorskich, np. w ogródkach przydomowych i działkowych terenach rekreacyjnych.

 


Skład:

  • Azot (N), Fosfor (P), Potas (K), Wapń (Ca), Magnez (Mg), Siarkę (S), Bor (B), Miedź (Cu), Żelazo (Fe), Mangan (Mn), Molibden (Mo), Cynk (Zn).

 


Stosowanie nawozu:
 

  • Na 1 m² powierzchni uprawnej pod koroną iglaków należy stosować 50-100 g nawozu Sumin- w przypadku iglaków młodszych ( do 5 lat) i 100-300 g nawozu Sumin- w przypadku iglaków starszych.
  • Nawóz najlepiej stosować 1-2 razy w sezonie wegetacyjnym (sierpień-październik), jednak odstęp między wysiewami nie powinien być krótszy niż 4 tygodnie.
  • Wyższe z zalecanych dawek stosuje się do nawożenia gleb ubogich w składniki pokarmowe, nizsze dla gleb żyznych.

 

 

 


 

 


Nie przekraczać zalecanych dawek. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. 


Zobacz także


Podobne