TARGET NAWÓZ PŁYN DO SURFINII 0,5L

  • Waga: 1.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TARGET
Cena: 6,50zł
Brak towaru w magazynie

 

TARGET NAWÓZ PŁYN DO SURFINII 0,5L

 

Nawóz płynny do surfinii Okazałe Kwiaty doskonale pobudza wzrost pąków kwiatowych i przedłuża okres ich kwitnienia.  Jest nawozem WE typu NPK, który zawiera podstawowe składniki pokarmowe: azot, fosfor, potas oraz mikroskładniki takie jak: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden i cynk. Produkt ma załączoną miarkę, która ułatwia jego dawkowanie. 

 

Zastosowanie:

Produkt należy stosować od kwietnia do października. Zabieg nawożenia należy powtarzać raz w tygodniu.

 

Sposób użycia:

Przy użyciu zakrętki odmierzyć odpowiednią dawkę (10 ml odpowiada połowie zakrętki), a następnie rozpuścić ją w 1 litrze wody i wymieszać. Roślinę podlać tak, aby nie zamoczyć jej liści. Nawozu nie stosować na suche podłoże. 

 

Zalecana dawka:

10 ml nawozu rozpuścić w 1 litrze wody.

 

Skład:

Azot (N) całkowity 8%, Azot (N-NH 4 ) w formie amonowej 2%, Azot (N-NO 3 ) w formie azotanowej 2%, Azot (N-NH 2 ) w formie amidowej 4%, Pięciotlenek fosforu (P 2 O 5 ) rozpuszczalny w wodzie 4%, Tlenek potasu (K 2 O) rozpuszczalny w wodzie 5%.

Zawartość mikroskładników:

Bor (B) rozpuszczalny w wodzie - 0,01%, Miedź (Cu) rozpuszczalna w wodzie, schelatowana przez EDTA - 0,002%, Żelazo (Fe) rozpuszczalne w wodzie, schelatowane przez EDTA - 0,02%, Mangan (Mn) rozpuszczalny w wodzie, schelatowany przez EDTA - 0,01%, Molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie - 0,001%, Cynk (Zn) rozpuszczalny w wodzie, schelatowany przez EDTA - 0,002%

 

 

 

 


Podobne