TARGET PAŁECZKI DO STORCZYKÓW 20SZT

  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TARGET
Cena: 5,00zł

 

TARGET PAŁECZKI DO STORCZYKÓW 20SZT

 

Pałeczki nawozowe do storczyków są produktem bardzo prostym w użyciu. Preparat zapewnia bujne kwitnienie oraz przyspiesza rozwój nowych pąków. Zawiera mikroelementy: magnez, bor, miedź, żelazo, mangan, molibden. Nawóz jest wydajny i bardzo dobrze przyswajalny przez rośliny. Rośliny otrzymują składniki pokarmowe stopniowo i regularnie przez około 100 dni. 

 

Sposób użycia:

Zmierzyć średnicę doniczki, w której zasadzony jest storczyk. Umieścić odpowiednią ilość pałeczek (według tabeli) pomiędzy łodygą, a brzegiem doniczki i wcisnąć całkowicie do podłoża. Pałeczki podzielić równomiernie wokół doniczki i podlać roślinę. Po upływie 3 miesięcy aplikować ponownie.

 

Zastosowanie:

Nawóz w postaci pałeczek przeznaczony jest do nawożenia wszystkich odmian storczyków. Storczyki należy nawozić tylko w okresie wzrostu.

 

Skład:

Azot (N) azot całkowity 14%, Azot (N) azot amidowy 1%, Azot (N) azot z ureaformu 13%, Azot (N) azot z ureaformu rozpuszczalny tylko w gorącej wodzie 4,3%, Azot (N) azot z ureaformu rozpuszczalny w zimnej wodzie 3,8%, Pięciotlenek fosforu (P 2 O 5 ) rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie 7,0%, Pięciotlenek fosforu (P 2 O 5 ) rozpuszczalny w wodzie 7,0%, Tlenek potasu (K 2 O) rozpuszczalny w wodzie 8,0%, Tlenek magnezu (MgO) rozpuszczalny w wodzie 2,0%, Bor (B) rozpuszczalny w wodzie 0,01%, Miedź (Cu) rozpuszczalna w wodzie 0,040%, Żelazo (Fe) rozpuszczalne w wodzie 0,15%, Mangan (Mn) rozpuszczalny w wodzie 0,06%, Molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie 0,010%

 

 

 

 

 


Podobne