TERRA SORB - COMPLEX 1 L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 1.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: OSADKOWSKI SA
Cena: 63,50zł

 

TERRA SORB - COMPLEX 1 L

 

 

 

 

 

Skład: wolne aminokwasy 20%, azot(N) 5,5%, magnez(Mg) 0,8%, bor(B) 1,5%,żelazo(Fe) 1,0%, mangan(Mn) 0,1%, cynk(Zn) 0,1%,molibden(Mo)0,001%, materia organiczna 25%

 

Terra-Sorb® complex jest produktem o szerokim działaniu na roślinę. Zaopatrując w mikroelementy oraz zestaw amino- kwasów, dostarcza podstawowe składniki odżywcze, przygotowuje roślinę do stresu i niweluje efekty przebytego stresu. Dzięki szybkości działania aminokwasów oraz mikroelementów efekt odżywienia jest niemal natychmiastowy.
Badania dowodzą, że łączny zabieg Terra-Sorb® complex i insektycydu nie tylko odżywia roślinę i chroni przed szkodni- kami, ale zwiększa również skuteczność wykonywania zabiegów przeciwko wybranym patogenom w sadzie. W jednym zabiegu odżywiamy roślinę oraz potęgujemy efekt ochrony. 

 

 

 

          

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Podobne