ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

VENZAR 80WP 500G

Waga: 1.00 KG
Producent: DUPONT
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 115,50 zł

venzar 80 wp  to środek chwastobójczy, koncentrat w postaci zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych w buraku cukrowym. venzar 80 wp pobierany jest przez korzenie chwastów, które wkrótce po wschodach zamierają.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych. 

 

Zawartość substancji czynnej: 

lenacyl (związek z grupy uracyli) – 500 g w 1 litrze środka.

 

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Chwasty wrażliwe np.: fiołek polny, jasnota różowa, komosa biała, przetacznik perski,  rdest powojowy, rumian polny, samosiewy rzepaku, tasznik pospolity.

Chwasty odporne np.: bodziszek drobny, ostrożeń polny i inne gatunki chwastów dwuliściennych wieloletnich lub głęboko korzeniących się.

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

 

STOSOWANIE ŚRODKA

ROŚLINY ROLNICZE BURAK CUKROWY

Venzar 500 SC stosuje się po wschodach roślin buraka w dawkach dzielonych pierwszy zabieg przeciwko chwastom w fazie liścieni.

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania:0,5 l/ha.

drugi zabieg w momencie ponownych wschodów chwastów, w około 7-10 dni po pierwszym zabiegu.

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,5 l/ha.

Zalecana ilość wody: 200 - 300 l/ha. 

Zalecane opryskiwanie: średniokropliste. 

BURAK

  • Chwastobójczy

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych