YAMATO 303SE 5L

  • Waga: 5.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: SUMI AGRO
Cena: 430,90zł

 

Yamato 303 SE   Środek grzybobójczy w formie zawiesinoemulsji zawierającej substancje czynne w postaci mieszaniny cząstek stałych i małych kropli cieczy organicznej zawieszonych w fazie wodnej, o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w ochronie pszenicy ozimej i jarej, jęczmienia ozimego i jarego, żyta oraz buraka cukrowego i rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi. Dzięki zawartości tiofanatu metylowego, który jest dobrze pobierany również w niskich temperaturach, środek może być stosowany w uprawach zbóż ozimych oraz rzepaku ozimego od wczesnej wiosny, gdy temperatura powietrza przekracza 50C.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

 

Zawartość substancji aktywnych:

tiofanat metylowy /1,2-fenylenobis[4,4`-(3-tioksoallofanian)]dimetylu/ (związek z grupy benzimidazoli) – 233 g w 1 litrze środka,
tetrakonazol /5-(2,4-dichlorofenylo)-1,1,2,2-tetrafluoro-6-(1H-1,2,4-triazol-1-ilo)-3-oksaheksan/ (związek z grupy triazoli) – 70 g w 1 litrze środka.

 

          

 

łamliwość źdźbła zbóż, fuzaryjna zgorzel podstawy źdźbła i korzeni, mączniak prawdziwy zbóż,  traw mączniak prawdziwy zbóż i traw, rynchosporioza zbóż, plamistość siatkowa jęczmienia, rdza jęczmienia

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulamniu sklepu.


Zobacz także


Podobne