AMINOQUELANT K LOW PH 5L

  • Waga: 6.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: OSADKOWSKI SA
Na magazynie pozostała tylko 1 sztuka
Cena: 190,50zł

 

AMINOQUELANT K LOW PH 5L potasowy

 

 

 

 

 

 

 

Skład: wolne aminokwasy 5%,potas (K2O) 25%, azot całkowity(N) 1%,azot organiczny 1%, ,materia organiczna 10 %

AminoQuelant®-K low pH nie dostarcza niepotrzebnych soli do podłoża ani wody w opryskiwaczu. Jest to dodatkowa zaleta, ważna w szczegól- ności dla nawadniania i upraw hydroponicznych oraz słonych gleb i wód. 

PH wodnego roztworu z zastosowaniem AminoQuelant®-K low pH jest 4–5 razy mniejsze niż w standardowych produktach obecnych na rynku. Dzięki temu produkt można mieszać z insektycydami, fungicydami i pe- stycydami, osiągając optymalne pH gwarantujące efektywność środków ochrony roślin. 

AminoQuelant®-K low pH to formulacja bogata w potas i aminokwasy, która pomoże w uzyskaniu lepszej jakości owoców. Wielokrotne doświad- czenia przeprowadzone z produktem dowodzą szybkiej absorpcji i trans- lokacji potasu, co oznacza dla owoców:

-lepsze wybarwienie
-wyższą zawartość cukru

-wyższą zawartość tłuszczów

-szybsze dojrzewanie

-większe i wyrównane owoce 

 

          

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 


Podobne