AMINOQUELANT CA 1L

  • Waga: 1.30 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: OSADKOWSKI SA
Cena: 38,50zł

 

AMINOQUELANT CA 1L wapniowy

 

 

 

 

 

 

Skład: wolne aminokwasy 4,6%,tlenek wapnia 8% azot całkowity(N) 4,9%,azot organiczny 0,9% bor(B) 0,2%,materia organiczna 6,8%

AminoQuelant®-Ca wpływa na poprawę jakości owoców i warzyw. Zabiegi wykonywane w trakcie dojrzewania owoców poprawiają ich jędrność i soczystość oraz nadają im charakterystyczne walory handlowe. Owoce są miękkie, dobrze za- opatrzone w wapń, co również poprawia ich jakość i wpływa na mniejsze uszkodzenia w trakcie pakowania oraz transportu. AminoQuelant®-Ca dzięki aminokwasom działa skutecznie także w trakcie niskich lub wysokich temperatur. Kiedy mobil- ność wapnia w roślinie znacząco spada, jego bezpośredni deficyt przekłada się na pogorszenie jakości plonu i występo- wanie chorób fizjologicznych. 

Zalety:

 

-uzupełnia niedobory wapnia

-zwiększa jakość i ilość plonu
-poprawia odporność roślin na stres
-regeneruje uszkodzenia roślin

 

          

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 


Podobne