AMISTAR OPTI 480 SC 5 L

  • Waga: 5.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: SYNGENTA
Cena: 495,50zł
Brak towaru w magazynie

 

Amistar Opti 480 SC jest środkiem grzybobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym i systemicznym, do stosowania zapobiegawczego w celu zwalczania alternariozy cebuli, mącznika rzekomego, zgnilizny szyjki cebuli w uprawie cebuli z siewu, antraknozy fasoli, szarej pleśni, zgnilizny twardzikowej w uprawie fasoli szparagowej, askochytozy grochu, mączniaka rzekomego grochu, szarej pleśni, zarazy ziemniaka w uprawie pomidora pod osłonami, czerni krzyżowych, szarej pleśni i mączniaka rzekomego w uprawie kalafiora oraz alternariozy naci i mączniaka prawdziwego w uprawie marchwi. Środek ochrony roślin przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i polowych.

 

Zawartość substancji czynnych:

chlorotalonil (związek z grupy ftalanów) — 400 gil (32,8%), azoksystrobina (związek z grupy strobiluryn) — 80 g/l (6,56%).

 

 

          

 

Zwalcza m.in.Fasola antraknoza fasoli, szara pleśń, zgnilizna twardzikowa, Cebula alternarioza cebuli, mączniak rzekomy cebuli, zgnilizna szyjki cebuli, alternarioza naci, mączniak prawdziwy. czerń krzyżowych, szara pleśń, mączniak rzekomy.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne