BASAMID 97GR 5KG odkażanie gleby

  • Waga: 5.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ARYSTA / UPL
Cena: 219,90zł 239,00zł

 

Basamid 97 gr 5kg

Środek grzybobójczy w formie granulatu, przeznaczony do kompleksowego odkażania gleby  w gruncie, do zwalczania sprawców chorób roślin żyjących w glebie oraz nasion chwastów. Pod wpływem wilgoci Basamid rozkłada się, wydzielając produkty gazowe np. metylotiocyjanian. 

Zawartość substancji czynnej Basamidu:

dazomet (związek z grupy tiodazyn) – 96,5%. 

 1. Środka Basamin 97 GR nie stosować:

w obecności roślin uprawnych w odległości mniejszej niż 50 cm od korzeni drzew i krzewów podczas wietrznej pogody i na krótko przed spodziewanym, intensywnym deszczem w temperaturze gleby poniżej 8°C 2. Na krótko przed zabiegiem ani bezpośrednio po zabiegu nie nawozić gleby obornikiemoraz nie stosować torfu i wapna palonego.

 

          

 

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Zobacz także


Podobne