LEGATO 500SC 0.5L

  • Waga: 0.60 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ADAMA
Cena: 71,80zł 87,00zł
Brak towaru w magazynie

 

LEGATO 500 SC 

Produkt jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do jesiennego zwalczania chwastów dwuliściennych (głównie fiołka polnego) i miotły zbożowej w pszenicy ozimej lub wiosennego zwalczania chwastów w mieszaninie ze środkiem Aminopielik Super 464 SL. 2 Etykieta środka ochrony roślin Legato 500 SC, załącznik do zezwolenia MRiRW Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. 

 

ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ:

diflufenikan  (związek z grupy fenoksynikotynoanilidów) - 500 g/l (42,02%)

 

DZIAŁANIE NA CHWASTY 

Środek Legato 500 SC pobierany jest głównie poprzez liście oraz częściowo przez korzenie chwastów.

Działaniu środka sprzyja optymalna wilgotność gleby. Największy efekt chwastobójczy uzyskuje się stosując środek we wczesnych fazach rozwojowych chwastów, to jest w czasie kiełkowania lub krótko po ich wschodach, w fazie siewek.

Legato 500 SC w dawce 0,2-0,3 l/ha

Chwasty wrażliwe: fiołek polny, gwiazdnica pospolita, przetacznik bluszczykowy, tasznik pospolity.

Chwasty średnio wrażliwe: miotła zbożowa. Chwasty odporne: samosiewy rzepaku.  

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.


Zobacz także


Podobne