MICROTHIOL 80WG 1KG

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 1.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: AGROSIMEX
Cena: 10,50zł

 

Nawóz Microthiol 80 WG

Microthiol jest nawozem granulowanym zawierającym co najmniej 80% siarki. Jest przeznaczony do nawożenia dolistnego roślin rolniczych, sadowniczych i warzywniczych, charakteryzujących się dużym zapotrzebowaniem na siarkę. Poprawia jakość i wysokość plonów, zwiększa odporność roślin na wylęganie. Szczególnie polecany przy wysokim poziomie nawożenia azotowego. Znany jest też ze swoich właściwości fitosanitarnych (min. grzybobójczych).

Microthiol należy stosować wiosną, nalistnie, we wczesnych fazach rozwoju roślin, przy użyciu opryskiwacza. Opryski wykonywać wieczorem lub rano, nie stosować w czasie wysokich temperatur, podczas kwitnienia, na rośliny mokre, przed deszczem oraz gdy prędkość wiatru przekracza 5 m/s. Nie należy łączyć ze środkami ochrony roślin.

 

Dawkowanie:

- rzepak - 6 kg w 100-400 l wody;

- burak cukrowy - 6 kg w 200-400 l wody;

- zboża - 6 kg w 200-400 l wody;

- kukurydza - 2,5 kg w 200-400 l wody;

- warzywa kapustne - kapusta, kalafior, brokuł - 2,0 kg w 600-1000 l wody;

- warzywa - marchew, pomidor, ogórek, cebula - 1,5 kg w 600-1000 l wody;

- drzewa i krzewy owocowe - 2,5 kg w 1000 l wody;

- pozostałe uprawy na glebach ubogich w siarkę - 2,5 kg w 600 l wody.

 

   Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Podobne


Zobacz także