PYRAMIN TURBO 520SC 1L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 1.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BASF
Cena: 91,00zł
Brak towaru w magazynie

 

Pyramin Turbo 520 SC jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowanym doglebowo i nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych w buraku cukrowym.

Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

 

Zawartość substancji czynnej: 

chlorydazon (związek z grupy pirydazonów) - 520 g/l (43%)

 

 

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Środek pobierany jest głównie przez korzenie chwastów, w mniejszym stopniu przez liście. Najskuteczniej niszczy chwasty od momentu ich skiełkowania do fazy 2 liści.

Chwasty wrażliwe np.: dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita, jasnota różowa, komosa biała, przetacznik perski, rdest plamisty, samosiewy rzepaku, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne.

Chwasty średnio wrażliwe np.: fiołek polny, maruna bezwonna, przytulia czepna, rdest powojowy.

Chwasty średnio odporne np.: rdest ptasi.

Chwasty odporne np. chwastnica jednostronna.

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulamniu sklepu.Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz także