ROUNDUP PLUS 360 SL 1L ( randap rondup )

  • Waga: 1.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: MONSANTO
Cena: 37,00zł

 

Roundup® 360 Plus

jest to koncentrat chwastobójczy, który służy do przygotowania roztworu wodnego do nalistnej aplikacji przy użyciu opryskiwacza polowego lub ręcznego.

Zawartość substancji czynnej:  

glifosat  związek z grupy kwasów aminofosforowych w formie soli potasowej – 360 g/l (28,77%). 

Chwasty wrażliwe na Roundup:

dawka 1,25 l/ha:
komosa biała, maruna bezwonna, tobołki polne.
dawka 1,875 l/ha:
fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, tobołki polne.
dawka 2,5 l/ha:
fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.
dawka 3,75 l/ha:
bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.
dawka 4,0 l/ha:
bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.
dawka 6,0 l/ha:
bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, wyka ptasia, żółtlica drobnokwiatowa.


Chwasty odporne: skrzyp polny.

 Roundup stosowanie:

w ochronie upraw kukurydzy, ziemniaka, marchwi, pietruszki, cebuli, pora (z siewu), buraka cukrowego;
przed zbiorem pszenicy ozimej, pszenżyta ozimego, żyta, pszenicy jarej, jęczmienia jarego i rzepaku ozimego;
na ściernisku, ugorach i odłogach oraz nieużytkach rolniczych.

Działanie środka (żółknięcie i więdnięcie) widoczne jest po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach.

Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Na stanowisku, na którym stosowano Roundup® 360 Plus można uprawiać wszystkie rośliny.

Roundup 360 sl

to uniwersalny rozcieńczany środek na wszelkie chwasty. Jego stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta jest bezpieczne, a usuwanie zbędnej roślinności szybkie i dokładne. Roundup 360 plus to środek, który można zastosować na powierzchniach betonowych, jak i zielonych bez niszczenia roślinności, która ma pozostać. Zdecydowanie jeden z najefektowniejszych środków na wyczyszczenie podjazdów, chodników, czy parkingów z niechcianych przerastających chwastów. Do użytku również na trawnikach i polach uprawnych. Niszczy najczęściej spotykaną komosę, tobołki i fiołki polne oraz perz, które ograniczają wzrost roślin właściwych. Nie wpływają na jakość i wielkość późniejszych zbiorów. Dzięki zastosowaniu środka poprzez oprysk niwelujemy straty czasu na pielenie. Roundup cena jest dostosowana do długotrwałego efektu, który po użyciu zaczyna być widoczny już po 7 dniach. Najważniejsze informacje dla zachowania bezpieczeństwa posiada każda Roundup etykieta, z którą należy się zapoznać. Znajduje się na niej opis rozcieńczania koncentratu w zależności od powstałych zachwaszczeń oraz sposoby na zachowanie bezpieczeństwa zwierząt i ludzi podczas dokonywania oprysków. Dedykowany głównie rolnikom.

          

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulamniu sklepu.


Zobacz także


Podobne