SOLIGOR 425 EC 1 L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 1.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BAYER
Cena: 169,70zł

 

Soligor 425 EC jest środkiem grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie zbóż ozimych i jarych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych. 

 

Zawartość substancji czynnych:

protiokonazol (związek z grupy triazoli) - 53 g/l (5,42%)

spiroksamina (związek z grupy ketoamin) - 224 g/l (22,90%)

tebukonazol (związek z grupy triazoli) - 148 g/l (15,13%) 

 

 

          

 

Zwalcza m.in. mączniak prawdziwy zbóż i traw, rdza brunatna, brunatna plamistość liści, septoriozy liści, septorioza plew, rdza żółta, rdza źdźbłowa zbóż i traw, fuzarioza liści, fuzarioza kłosów,  mączniak prawdziwy zbóż i traw, rdza jęczmienia, plamistość siatkowa, rynchosporioza zbóż, fuzarioza kłosów.

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz także