WUXAL CALCIUM Wapniowy 10L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 15.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: NUFARM
Cena: 200,00zł
Brak towaru w magazynie

 

WUXAL CALCIUM 10L

Wuxal Calcium to nawóz zawiesinowy o bardzo dużej zawartości wapnia. Stosowany w nawożeniu dolistnym w celu zapobiegawczego lub interwencyjnego zwalczania niedoborów wapnia w uprawach sadowniczych i warzywniczych. Wapń inkrustując ściany komórkowe podnosi także odporność owoców miękkich na uszkodzenia (np. podczas transportu i pakowania). Zalecany w towarowej produkcji sadowniczej i warzywniczej. Oprócz niezwykle dużej zawartości wapnia nawóz zawiera także dodatkowo azot, magnez i inne mikroskładniki niezbędne do osiągnięcia optymalnego rozwoju roślin i wysokich plonów.

Wuxal Calcium jest szczególnie zalecany do stosowania w uprawach wrażliwych na niedobory wapnia (jabłonie, czereśnie, pomidory, papryka, ogórki, kapusta, sałata) w celu zapobiegania chorobom fizjologicznym takim jak: gorzka plamistość podskórna, szklistość miąższu, pękanie owoców, sucha zgnilizna owoców, chlorozy oraz brunatnienie wierzchołków liści. 

 

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

 

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz także