WUXAL BORON 1 L

  • Waga: 1.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: AGLUKON / NUFARM
Cena: 27,80zł

 

WUXAL BORON 10 L

 

Nawóz zawiesinowy z dużą zawartością boru, wzbogacony w makro- i mikroelementy, do szybkiego i bezpiecznego uzupełnienia niedoborów boru i innych mikroelementów w uprawach polowych, sadowniczych i warzywniczych. Gwarantuje szczególnie efektywne pobieranie boru przez rośliny. Dzięki zawartości dodatkowych składników nawozowych, redukuje fizjologiczne stresy roślin w młodych stadiach rozwojowych (np. z powodu niedostatecznej wilgoci, przymrozków). 

Wuxal Boron zawiera duże ilości azotu i fosforu wzmacniające efekt działania boru. Dodatek specjalnych środków wspomagających przyleganie i przyczepność do liści gwarantuje dużą odporność nawozu na zmywanie, poprawia absorpcję składników i ekonomikę stosowania. Wuxal Boron jest łatwy w użyciu i znacząco poprawia właściwości cieczy roboczej – obniża pH mieszaniny do poziomu akceptowalnego przez rośliny.

 

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 


Podobne