ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

AMINOQUELANT CA 5L

Waga: 6.00 KG
Producent: OSADKOWSKI SA
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Na magazynie pozostała tylko 1 sztuka
Cena: 186,00 zł

AMINOQUELANT CA 5L wapniowy

 

 

 

 

 

 

Skład Aminoquelant Ca: wolne aminokwasy 4,6%,tlenek wapnia 8% azot całkowity(N) 4,9%,azot organiczny 0,9% bor(B) 0,2%,materia organiczna 6,8%

AminoQuelant®-Ca wpływa na poprawę jakości owoców i warzyw. Zabiegi wykonywane w trakcie dojrzewania owoców poprawiają ich jędrność i soczystość oraz nadają im charakterystyczne walory handlowe. Owoce są miękkie, dobrze za- opatrzone w wapń, co również poprawia ich jakość i wpływa na mniejsze uszkodzenia w trakcie pakowania oraz transportu. AminoQuelant®-Ca dzięki aminokwasom działa skutecznie także w trakcie niskich lub wysokich temperatur. Kiedy mobil- ność wapnia w roślinie znacząco spada, jego bezpośredni deficyt przekłada się na pogorszenie jakości plonu i występo- wanie chorób fizjologicznych. 

Zalety:

 

-uzupełnia niedobory wapnia

-zwiększa jakość i ilość plonu
-poprawia odporność roślin na stres
-regeneruje uszkodzenia roślin

 

 

          

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

 
 
Dawkowanie w ulotce poniżej:

AMINOKWASY

Wapń

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych