ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

BETOKSON 50ML

Waga: 0.10 KG
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Na magazynie pozostała tylko 1 sztuka
Cena: 15,30 zł

Betokson 50ml.

 

Sposób działania:

Specyficzna kompozycja mikroelementów i aktywatorów zawiązywania owoców. Zawiera mikroskładniki pokarmowe (bor i molibden) do stosowania nalistnego, w uprawie pomidora, truskawki, porzeczki czarnej i wiśni.

Stosowanie:

- pomidor - 20 ml na 10 l wody. Stosować w fazie kwitnienia opryskując tylko grona z otwartymi kwiatami pomidorów. Zabieg wykonywać 2-3 razy w tygodniu aż do momentu wytworzena zawiązków.Każde grono powinno być potraktowane dwukrotnie,

- truskawka, porzeczka czarna, wiśnia - 20 ml na 10 l wody. Stosować 2-3 razy w fazie kwitnienia co około 7 dni, opryskując całe rośliny. 

Skład: typ WE; E.2.1. Bor-2%m/m,Molibden-0,1% m/m

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych