ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

CALLEAF AMINOVITAL 20L

Waga: 25.00 KG
Producent: CALFERT
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 540,00 zł

CALLEAF AMINOVITAL 20 L

 

Skład:

wolne aminokwasy (24%),

aminokwasy ogółem (40%),

azot (7%),  

materia organiczna (54%) 

 

Calleaf Aminovital jest organicznym nawozem dolistnym w formie płynnej, mającym zrównoważony pod kątem aminokwasów skład oraz zawierają dużą ilość polipeptydów i wolnych aminokwasów. Produkt otrzymany jest w procesie hydrolizy naturalnych białek.

Dzięki dobrej absorpcji przez liście i ułatwionemu transportowi w tkankach roślinnych , działa jako regulator podczas okresów związanych ze stresem klimatycznym lub biotycznym.

Produkt ma właściwości stabilizujące i poprawiające wydajność pestycydów i nawozów dolistnych.  Możliwość stosowania poprzez opryskiwanie jak również doglebowo metodą fertygacji .

 

 

 

 

 

 

          

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

AMINOKWASY

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych