DOMARK 100EC 1L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 1.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: AGROSIMEX
Cena: 80,00zł

 

 

Domark 100 EC firmy Agrosimex jest środekiem grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w ochronie roślin sadowniczych, roślin ozdobnych przed chorobami powodowanymi przez grzyby. Środek należy stosować zapobiegawczo lub w chwili wystąpienia pierwszych objawów chorób.

Stosowanie Domark 100 EC:

Zawartość substancji czynnej:

- tetrakonazol (związek z grupy azoli)  - 100 g/l (10,59%);

- oraz inne substancje niebezpieczne niebedące substancja aktywną: solwent nfta )ropa naftowa) weglowodory ciężkie aromatyczne; frakcja naftowa niespecyfikowana.

WAŻNE:

- środek stosować w temperaturze powietrz powyżej 12o C;

- środek stosować przemiennie z fungicydami należącymi do innych grup chemicznych;

- przed zastosowaniem środka na rośliny ozdobne wykonać na każdej uprawianej odmianie próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie wystąpiły objawy uszkodzenia roślin.

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Podobne


Zobacz także