WUXAL AMINOCAL 20L

  • Waga: 28.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: AGLUKON / NUFARM
Cena: 266,00zł

 

 

Wuxal Aminocal to nawóz wapniowy, dedykowany do późnego zapobiegania gorzkiej plamistości podskórnej, poprawienia wybarwienia i właściwości przechowalniczych owoców. W swym składzie nie zawiera azotu mineralnego, dzięki czemu nie stymuluje wzrostu wegetatywnego w końcowej fazie rozwoju i korzystnie wpływa na wybarwienie się owoców. Nawóz zawiera mangan i cynk oraz naturalne dodatki polipeptydowe i dodatki aminokwasów.
 

Dodatki polipeptydowe będące w nawozie Wuxal Aminocal obniżają napięcie powierzchniowe i zwiększają przyczepność nawozu do liści i owoców. Poziom pH Wuxal Aminocal wynosi ok. 4,0 co ułatwia pobieranie wapnia przez skórkę starszych owoców. Cynk i mangan tworzą związki białkowe z polipeptydami, ułatwiając absorpcję wapnia oraz wspomagając wybarwienie się owoców. Stosowany głównie w towarowej produkcji sadowniczej i warzywniczej oraz w uprawach ekologicznych.

 

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

 


Podobne