WUXAL TOP P 5L

  • Waga: 6.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: AGLUKON / NUFARM
Cena: 56,00zł

 

Nawóz WUXAL  TOP  P  5 L

Skład:

azot (N): 6,4 %; fosfor (P): 25,6 %; potas (K): 6,4 %; mikroelementy.

 

Wuxal Top P jest płynnym nawozem dolistnym z wysoką zawartością makroelementów, szczególnie fosforu oraz z zawartością wszystkich mikroelementów niezbędnych do odżywiania i dokarmiania roślin.
Nawóz doskonale nadaje się do pobudzania wzrostu i rozwoju wszystkich roślin odznaczających się zwiększonym zapotrzebowaniem na fosfor, szczególnie

w przypadkach gdy zapotrzebowanie to nie może być pokryte poprzez nawożenie doglebowe. Wysoka zawartość fosforu i pozostałych makroelementów oraz doskonale zbilansowana ilość mikroelementów sprawiają, iż Wuxal Top P jest idealnym nawozem do interwencyjnego oraz prewencyjnego uzupełniania widocznych i ukrytych niedoborów fosforu we wszystkich uprawach polowych (szczególnie kukurydzy), sadowniczych i warzywniczych.

Wuxal Top P dzięki aktywnej formie fosforu posiada wyjątkowo silne właściwości buforujące – zmiękcza wodę i obniża pH cieczy roboczej. 

 

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

 


Podobne