WUXAL MIKRO 5 L

  • Waga: 6.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: AGLUKON / NUFARM
Na magazynie pozostała tylko 1 sztuka
Cena: 191,90zł

 

Wuxal® Mikro 5 L

Wysoko skoncentrowany, zawiesinowy nawóz mikroelementowy do uniwersalnego stosowania w uprawach polowych, sadowniczych i warzywniczych. Wuxal Mikro jest wysoko skoncentrowanym nawozem mikroelementowym zalecanym szczególnie do odżywiania i dokarmiania dolistnego upraw intensywnych.

Mikroelementy zawarte w nawozie są bardzo szybko przyswajane przez rośliny, dlatego jest to idealny nawóz do stosowania interwencyjnego w przypadku widocznych niedoborów mikroelementów, a także ich prewencyjnego uzupełniania. Formuła nawozu (dodatkowo nawóz zawiera azot, potas, magnez) oraz proporcje poszczególnych mikroelementów są specjalnie dobrane do wymagań fizjologicznych upraw intensywnych, dzięki czemu stosowanie nawozu Wuxal Mikro daje gwarancję dostarczenia roślinom wszystkich składników niezbędnych w czasie intensywnego wzrostu i ponadprzeciętnego plonowania.

Wuxal Mikro może być stosowany łącznie z mocznikiem i/lub z siarczanem magnezu. Jest również polecany do jesiennego stosowania w uprawach ozimych (zboża, rzepak) w celu uzyskania ich optymalnego rozwoju przed spoczynkiem zimowym i poprawienia zimotrwałości. Ze względu na dużą zawartość potasu i boru nawóz rekomendowany jest także do stosowania w uprawie buraków cukrowych.

 

SKŁAD:

NPK: 7,8–0–15,7 + 4,7 Mg + 8,7 S + mikroelementy. Wysoko skoncentrowany, zawiesinowy nawóz mikroelementowy do uniwersalnego stosowania w uprawach polowych, sadowniczych i warzywniczych.

 

 

 

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

 


Podobne