ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

XSTRESS 5L

Waga: 5.00 KG
Producent: BIOAGRIS
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Na magazynie pozostała tylko 1 sztuka
Cena: 475,50 zł

XSTRESS 5L

 

XStress jest specjalistycznym nawozem dolistnym sformułowanym dla spowolnienia procesów przejrzewania owoców i warzyw, poprawiającym ich jakosc zarówno w trakcie zbioru jak i po zbiorach. Zawiera kombinacje mikroelementów kompleksowanych z glicyną w celu optymalnego porabnia ich przez roślinę. Pozwala na wydłużenie optymalnego okna zbioru, redukuje utratę parametrów, opadanie owoców, opóźnia niechciane zakwitanie warzyw.

XStress może być używany w większości upraw ogrodniczych przed zbiorem.

 

Skład produktu: 0,5% miedź (Cu), 2% żelazo (Fe), 1% mangan (Mn), 2% cynk (Zn)

 

 

 

 

       

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych