PROPLANT 722SL 5 ml

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 0.05 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: SUMIN
Cena: 8,80zł
Brak towaru w magazynie

 

 

PROPLANT 722SL  5 ml
Przeznaczony do stosowania zapobiegawczego przed chorobami grzybowymi

Środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin ozdobnych przed chorobami grzybowymi.
Środek przeznaczony do podlewania oraz do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.


Zastosowanie produktu: 

  • Podlewanie: fytoftoroza, zgorzel zgnilakowa. Rośliny należy podlewać bezpośrednio po posadzeniu (profilaktycznie) w celu zabezpieczenia korzeni i podstawy pędu przed infekcją przez patogeny glebowe lub interwencyjnie z chwilą wystąpienia pierwszych objawów chorobowych. 
  • Opryskiwanie: mączniak rzekomy. Preparat należy stosować interwencyjnie po pojawieniu się pierwszych objawów chorób. Następne 2-3 zabiegi wykonać w odstępach co 7 dni. Zalecane stężenie: 0,15-0,3% (150-300 ml środka w 100 litrach wody). Środek w stężeniu 0,3% stosować w warunkach większego nasilenia objawów chorobowych na liściach i kwiatostanach

 

Zawartość substancji aktywnej:

  • propamokarb w postaci kompleksu z HCl/3 - (dimetyloamino)propylokarbaminian propylu w postaci kompleksu z HCL (związek z grupy pochodnych kwasu karbaminowego) – 722 g w 1 litrze środka

 

 

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz także