TARGET POLYVERSUM WP 5G (trawnik / truskawka malina borówka)

  • Waga: 0.05 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TARGET
Cena: 30,00zł

 

TARGET POLYVERSUM WP 5g

Produkt w dwóch wersjach graficznych. 

Polyversum WP to środek grzybobójczy, który stymuluje szybszy wzrost roślin oraz poprawia ich odporność. Preparat nie ma wymaganego okresu karencji. Jest to środek zawierający żywy organizm, przeznaczony do ochrony strefy korzeniowej i nadziemnej przed chorobami grzybowymi. Może być stosowany w rolnictwie ekologicznym.

 

Sposób użycia:

Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny rozcieńczyć wodą. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych oraz do podlewania i moczenia roślin. Należy zachować środki ostrożności. Wykonywać cztery zabiegi w odstępie 30 dni od maja do września. Nie stosować doglebowo chemicznych środków grzybobójczych po użyciu Polyversum.

 

Zastosowanie:

Polyversum WP to ekologiczny środek do likwidacji i ochrony strefy korzeniowej oraz nadziemnej trawy przed chorobami grzybowymi. Środek najskuteczniej działa w podłożu o pH 5,5-7,5 i temperaturze między 12 - 25 oC. 

 

Substancja czynna: 106 oospor grzyba Pythium oligandrum w 1 gramie środka.

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. 
 

 

 


Zobacz także


Podobne