ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

TYTANIT 1L

Waga: 1.20 KG
Producent: INTERMAG
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 65,50 zł


TYTANIT 1L
Przeznaczony do wzmacniania naturalnego procesu fizjologicznego roślin.

 

Tytanit to płynny, mineralny stymulator wzrostu i plonowania roślin. Tytanit jest niezbędny w okresach intensywnego rozwoju i wzrostu roślin oraz w warunkach osłabienia roślin przez czynniki stresowe. Aktywuje i wzmacnia naturalne procesy fizjologiczne w roślinach i w ten sposób korzystnie wpływa na parametry jakościowe i ilościowe plonu. Polecany jest w uprawach wszystkich gatunków roślin rolniczych i ogrodniczych, do stosowania dolistnego. Może być także stosowany w trakcie nawadniania roślin (fertygacja, podlewanie). 

 


 

Korzyści zastosowania produktu:

  • zwiększenie plonowania roślin
  • poprawa parametrów jakościowych plonu
  • poprawa zaopatrzenia roślin w składniki pokarmowe i wodę
  • poprawa zdrowotności roślin i ich tolerancji na niesprzyjające warunki uprawowe.


Zastosowanie Tytanit:

  • drzewa i krzewy owocowe; truskawka; pomidor; papryka; warzywa cebulowe, korzeniowe i kapustne; rośliny ozdobne; zboża; rzepak; kukurydza; ziemniak; inne uprawy rolnicze.

 

 

 

     

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.

INNE

 

Koszty dostawy:

 Przesyłki powyżej 60 kg ->Sprawdź koszt

 

Metody płatności:

Monitorowanie przesyłki: 

 

 


Podobne