L ACTIPOL MIKRO MAX 1L

  • Waga: 1.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ARKOP
Cena: 18,00zł

 

NAWÓZ WE L-Actipol Mikro Max

Płynny nawóz mikroelementowy  służący do fertygacji oraz dokarmiania dolistnego roślin przygotowany na bazie najwyższej jakości chelatów DTPA i EDTA.

 

Instrukcja stosowania

Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania pozakorzeniowego w formie oprysku lub przez zraszacze systemów nawadniających L-Actipol Mikro Maxmoże być stosowany w formie samodzielnego roztworu wodnego lub wraz z mocznikiem, Siarczanem Magnezu Jednowodnym, a także odpowiednimi pestycydami (w dolnej zalecanej przez producenta dawce).

 L-Actipol Mikro Max to:

skuteczna reakcja na rzeczywiste potrzeby roślin oraz wyraźna poprawa zdrowotności.
natychmiastowa przyswajalność
pełna dawka mikroelementów dla rośliny
eliminacja niedoborów poszczególnych mikroskładników

 

L-Actipol Mikro Max jest najwyższej jakości nawozem mikroskładnikowym przeznaczonym do nawożenia upraw gruntowych, organicznych oraz uprawach polowych w postaci płynnej pożywki podawanej poprzez systemy nawadniające lub opryskiwacze.

L-Actipol Mikro Max zapobiega lub likwiduje niedobory poszczególnych mikroskładników, zwiększa odporność na czynniki stresowe a także poprawia funkcjonowanie organizmów roślinnych i zwiększa wydajność fotosyntez. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów zalecamy stosowanie L-Actipol Mikro Max w formie roztworu wodnego wraz z odpowiednimi nawozami dolistnymi np.:

ActiBor – płynnym nawozem borowym

Fosfi Activ - Specjalistyczne nawozy NPK z mikroskładnikami oraz unikalną fosforynową formą fosforu

Super ActiBor, Boron Forte – krystaliczne nawozy borowe


Podobne