Serenade ASO 5L

  • Waga: 5.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BAYER
Cena: 250,70zł

 

 

Serenade ASO

Serenade ASO jest mikrobiologicznym środkiem grzybobójczym o działaniu kontaktowym w  postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), zawiera szczep QST 713 bakterii Bacillus subtilis i przeznaczony jest do stosowania w uprawie m. inn. truskawki, marchwi, sałaty, pomidora, papryki oraz oberżyny (bakłażana) przeciwko chorobom grzybowym.
 

Szczep Bacillus subtilis QST 713 zawarty w preparacie Serenade ASO jest bakterią występującą naturalnie w przyrodzie, wykazującą działanie grzybobójcze oraz fungistatyczne poprzez zakłócenie rozwoju grzybni w wyniku kontaktu z patogenem na powierzchni roślin i wytwarzanie substancji, które zakłócają funkcjonowanie błon komórkowych grzybów. Bacillus subtilis QST 713 konkuruje także z  patogenami o przestrzeń życiową i składniki odżywcze oraz indukuje systemiczną odporność rośliny. 
Środek do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza sadowniczego, lub polowego.

 

Zawartość substancji czynnej: 
Bacillus subtilis szczep QST 713 – 13,96 g/l (1,34% w/w) (minimalne stężenie 1,042 x1012 CFU/L) 

 

          

 

Zwalcza m.in. szara pleśń, alternarioza naci  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Zobacz także


Podobne