ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

UNI PK 10-18 20L

Waga: 21.00 KG
Producent: INTERMAG
Dostępność: Brak na magazynie.
Zapytaj czy będzie dostępny
Cena: 205,00 zł

UNI PK 10-18 20L

 

 

 

 

 

Skład: azot (N) całkowity: 2,5 %, azot (N) amidowy (NH2): 2,5%, pięciotlenek fosforu (P2O5): 10%, tlenek potasu (K2O): 18%, tytan (Ti)

                    Płynny nawóz fosforowo-potasowy stosowany dolistnie lub doglebowo przez system nawodnieniowy (fertygacja) w fazach intensywnego wzrostu roślin, w warunkach  utrudnionego pobierania fosforu i potasu z gleby i w okresach zwiększonego zapotrzebowania roślin na te składniki pokarmowe.  Szczególnie polecany w okresach suszy i niskich temperatur, a także w okresie kształtowania parametrów jakościowych plonu. Zastosowanie nawozu intensyfikuje wzrost i rozwój: systemu korzeniowego, części wegetatywnych i generatywnych roślin.

 

 

          

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

FOSFOR

POTAS

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych