SPINTOR 240 SC 250 ML

  • Waga: 0.25 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: DOW AGRO
Cena: 360,00zł

SpinTor 240 SC

jest środkiem owadobójczym, w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym oraz jajobójczym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników gryzących w uprawie ziemniaka, kapusty głowiastej białej, kalafiora, brokuła, cebuli, pora, truskawki, borówki wysokiej, agrestu, maliny, jeżyny, porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, porzeczki białej, żurawiny oraz w uprawianym pod osłonami pomidorze i ogórku.

Ekologiczny środek ochrony roślin

Na roślinie działa powierzchniowo i wgłębnie. Działanie wgłębne dotyczy wyłącznie młodych liści.

Środek jest otrzymywany w wyniku fermentacji bakterii Saccharopolyspora spinosa.

Substancja biologicznie czynna działa na komórki nerwowe owada, co prowadzi do paraliżu, a następnie do śmierci szkodników.

Objawy działania środka występują w ciągu kilkunastu minut po zabiegu, śmierć szkodnika następuje po upływie kilku godzin.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych, opryskiwaczy sadowniczych i opryskiwaczy ręcznych. 

 

 

Zawartość substancji czynnej Spintor: 

Spinosad: Spinozyn A, Spinozyn D (substancja z grupy makrocyklicznych laktonów) -

240 g/l (22,72 %)

 

 

             

 

Zwalcza m.in.bielinek kapustnik, bielinek rzepnik, piętnówka kapustnica, wciornastek tytonowiec, wciornastek zachodni, muszka plamoskrzydła (Drosophila suzukii), wciornastek różówek, zwójka bukóweczka, zwójka siatkóweczka, zwójka różóweczka  

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne