MOSPILAN 20SP 10G TARGET SZKODNIKI OWOCÓW I WARZYW

  • Waga: 0.01 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TARGET
Cena: 18,00zł

 

 

TARGET MOSPILAN 20SP 10G SZKODNIKI OWOCÓW I WARZYW

Przeznaczony do zwalczania szkodników w owocach i warzywach.


Target Mospilan 20SP to preparat najnowszej generacji, charakteryzujący się bardzo wysoką skutecznością. Działanie Mospilanu 20SP polega na wnikaniu do wnętrza rośliny, gdzie krążąc wraz z sokami, dociera do jej tkanek co zdecydowanie ułatwia walkę ze szkodnikami. Po zastosowaniu preparatu, szkodniki zaraz przestają żerować, natomiast po kilku godzinach od zastosowania Mospilanu 20SP, szkodniki umierają. Preparat ma szerokie spektrum działania w uprawie owoców oraz warzyw. Preparat przeznaczony jest do zwalczania szkodników gryzących i ssących w amatorskiej uprawie drzew owocowcyh oraz warzyw.


 

 

Substancja aktywna:

  • acetamipryd (związek z grupy pochodnych neonikotynoidów).

 


Sposób użycia:

Preparat jest dostępny w formie proszku rozpuszczanego w wodzie. Stosuje się go w formie oprysku. Należy zachować środki ostrożności podczas sporządzania oprysku, a także w czasie wykonywania. Oprysku nie należy wykonywać podczas opadów deszczu lub silnego wiatru. W celu ochrony pszczół i innych owadów zapylających opryski należy wykonywać wieczorem.

 

 

 

   

 

      

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Podobne